Stavební práce

Zajištění veškerých stavebních prací

Ukázka domu, který jsme stavěli Díky našim dlouholetým zkušenostem pro Vás dokážeme zařídit cokoliv z oboru stavebnictví. Rekonstrukce bytů a domů, stavební úpravy, renovace, bourání. Zajistíme zastřešení objektu, včetně pokrytí a klempířských doplňků. A samozřejmě s tím související – zednické práce, štukatérské, zajištění vodoinstalace a elektroinstalace, až po vymalování.

Zateplování

V dnešní době se snaží každý ušetřit na výdajích za energii a proto zajišťujeme zateplení objektů. Zateplení je vhodné k utěsnění úniku tepla, ale také je dobré pro odhlučnění domu či bytu nebo třeba k odstranění vlhkosti (a s tím souvisejících problemů jako plísní apod.).

Stavba plotů, oplocení

Ukázka stavby plotu – oplocení Nabízíme Vám kompletní stavební úpravy bytu či domu. Naše další speciální zaměření je na elektroinstalace a jejich revize. Základem naší činnosti jsou tesařské práce na střechách, s pokrývačskými a klempířským pracemi, instalace hromosvodů a jejich revize. Od roku 2000 provádíme také zateplení domů.

Máme již několikaletou zkušenost s rekonstrukcí starých bytových domů a panelových domů a bytů s kompletní revitalizací elektrických rozvodů, rekonstrukce střechy s pokrytím, klempířskými doplňky a hromosvody.

Reference – ukázky naší práce

Kontakt

Více kontaktů >>

  • Tel: 465 324 074
  • Mob: 777 790 172-3
  •  777 790 179
  • Email: info@obstas.cz

Kontakt

OBSTAS Lanškroun
Jaroslav Kyral

Sídlo firmy:

Čelakovského 901
563 01 Lanškroun

Kancelář:

Dobrovského 233
563 01 Lanškroun